WIANKI 2016

Zapraszamy wszystkich na plenerową otwartą imprezę rekreacyjno-kulturową opartą na lokalnej tradycji związanej z położeniem gminy – WIANKI 2016. Świętować zaczynamy już w piątek, o godzinie 17.30 w sali wystawowej domu kultury otwieramy uroczyście wystawę malarstwa autorstwa Szymona Stępnia. A w sobotę wyruszamy w plener – oczywiście z przygotowanymi do konkursów wiankami. Dla tych, którzy lubią dreszczyk emocji proponujemy udział w kolejnym już VI Wyścigu Wianków. Jeśli nie możecie się rozstać ze swoimi misternie przygotowanymi pracami weźcie udział w Konkursie na Najpiękniejszy Tradycyjny Wianek Świętojański. Na scenie zobaczycie artystów miejscowych związanych z MGOK od przedszkolaka po seniora oraz zespoły THE POSTAMAN i SZAROTKĘ, które w Zawichoście zagoszczą po raz pierwszy. Plenerowej imprezie towarzyszy akcja „WIELKA ZBIÓRKA ZABYTKÓW”, która wspiera działania projektu „Zawichojski Lamus Kultury Dawnej” realizowany przez nasz ośrodek kultury”. Szczegóły znajdziecie Państwo na plakatach i ulotkach zamieszczonych w niniejszym wpisie. Zapraszamy i życzymy udanej zabawy.

plakat 1-page-001

plakat patrycja sus wianki zawichost 2016 folderek 2

001

ze znaczkami

zbiorka zabytkow mgok zawichost

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x