Wizyta studyjna w „Zawichojskim Lamusie Kultury Dawnej – Żywym Muzeum Regionalnym Powiśla Zawichojskiego”

Uczestnicy trzydniowej wizyty studyjnej realizowanej na terenie powiatu opatowskiego i sandomierskiego odwiedzili wczoraj „Zawichojski Lamus Kultury Dawnej – Żywe Muzeum Regionalne Powiśla Zawichojskiego”. Zrzeszeni w Lokalnej Grupie Działania „Korona Sądecka” – przedstawiciele instytucji kultury, kół gospodyń wiejskich oraz stowarzyszeń obejrzeli ekspozycje, która opowiada o historii ziemi zawichojskiej. Wysłuchali również wspomnień dotyczących powstania naszej izby. Organizatorem wizyty był sandomierski Ośrodek Promowania i Wspierania Przedsiębiorczości Rolnej w Sandomierzu. Miło było nam Państwa gościć.

Fot. MGOK ZAWICHOST

ZAWARTOŚĆ STRONY ORAZ WSZYSTKIE FOTOGRAFIE SĄ AUTORSTWA MGOK W ZAWICHOŚCIE, ZGODNIE Z PRZEPISAMI USTAWY Z DNIA  4 LUTEGO 1994 R. O PRAWACH AUTORSKICH ORAZ PRAWACH POKREWNYCH WSZELKIE PRAWA DO FOTOGRAFII I MATERIAŁÓW NA STRONIE SĄ WŁASNOŚCIĄ AUTORA. KOPIOWANIE, POWIELANIE I ROZPOWSZECHNIANIE TEKSTÓW, ZDJĘĆ, JEST ZABRONIONE I WYMAGA ZGODY NA PIŚMIE.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x