WYŚPIEWAŁA PÓŁFINAŁ WYGRAJ SUKCES

Alicja Śmielak uczestniczka zajęć wokalnych oraz tanecznych, odbywających się cotygodniowo w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Zawichoście, przeszła z powodzeniem pierwszy etap 17 edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego Wygraj Sukces, którego organizatorem jest Tarnobrzeski Dom Kultury. Tegoroczne eliminacje odbyły się w Sandomierzu.

Ala od kilku lat reprezentuje Dom Kultury w Zawichoście uczestnicząc w  wielu konkursach i imprezach plenerowych. Za swoje występy zostaje nagradzana i wyróżniana. Warto wspomnieć przedostatnią edycję konkursu imienia Jacka Cygana, odbywającego się w  Połańcu, w którym zajęła II miejsce. Każdy występ to dla młodej wokalistki kolejne doświadczenie. Życzymy jej zatem dalszych sukcesów!

Opiekunem artystycznym Alicji jest niżej podpisany instruktor MGOK Dariusz Wójcik.

Jeśli chcecie zobaczyć występ konkursowy zajrzyjcie na:

tekst:   Dariusz Wójcik

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.