Wystawa Katarzyny śliwińskiej

29 sierpnia w galerii Domu Kultury „Idalin” w Radomiu odbył się wernisaż wystawy fotografii naszej rodzimej mieszkanki Katarzyny Śliwińskiej. Młoda artystka w zeszłym roku uczestniczyła w kursie fotograficznym „Zawichojskiej Akademii Sztuki” organizowanym przez nasz ośrodek kultury. W Radomiu zaprezentowała portrety swoich znajomych, które są jej ulubioną formą wypowiedzi. Wystawę zorganizował i otworzył kierownik galerii Dariusz Stelmach, który prowadził u nas zajęcia fotograficzne podczas „Zawichojskiej Akademii Sztuki” i zapamiętał Katarzynę jako zdolną, dobrze zapowiadająca się fotografkę. Na wystawę wybrała się delegacja z naszego ośrodka kultury, a także znajomi i sympatycy Kasi, od których dostała piękny bukiet kwiatów. Gratulujemy naszej młodej artystce i życzymy kolejnych sukcesów oraz dalszego rozwijaniu swoich umiejętności.

Artykuł na temat wystawy w serwisie echodnia.eu:
Wystawa Katarzyny Śliwińskiej w Domu Kultury „Idalin” w Radomiu
 

tekst  – Tomasz Figiel

foto: Patrycja Sus-Lutyńska, Małgorzata Czajkowska

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r.
o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów,
zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x