WYSTAWA PRAC „FABRYKA WYOBRAŹNI IV EDYCJA”

Zapraszamy na wystawę – FABRYKA WYOBRAŹNI IV – to już kolejna edycja … Tradycyjnego, tłumnego otwarcia niestety nie będzie, ale zapraszamy wszystkich do rotacyjnego zwiedzania. Startujemy 26.06.2020r. – będziemy dostępni w godz. 16.00-20.00 – dla uczestników zajęć mamy dyplomy i oczywiście słodycze. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zwiedzania w dniu otwarcia oraz od wtorku do soboty, w godz. 12.00-20.00 aż do 15 lipca 2020r. Każdy kto do nas zajrzy otrzyma katalog towarzyszący ekspozycji. Pamiętajcie o maseczkach!!!!