XX Miedzypowiatowy Przegląd Tradycyjnych Kolęd i Pastorałek

21 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w Modliborzycach odbył się już po raz dwudziesty Międzypowiatowy Przegląd Tradycyjnych Kolęd i Pastorałek. Naszą gminę reprezentowały trzy zespoły śpiewacze: „Zawichost”, „Zielona Dolina” oraz „Linowianki”, który za swój występ otrzymał od jury wyróżnienie. Artystów do występu przygotowała Pani Maria Skorupa.

Naszym zespołom folklorystycznym gratulujemy udanych wykonań, a gospodarzom przeglądu winszujemy organizacji  wydarzenia i unikatowej atmosfery  oraz dziękujemy za gościnność i niezapomniane chwile.

Tekst: MGOK

Foto: archiwum Marii Skorupy

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.