Z ANDRZEJKOWĄ WIZYTĄ W WILCZYCACH

29 listopada  w Wilczycach  zorganizowano I Biesiadę Andrzejkową dla zespołów  ludowych z terenu powiatu sandomierskiego. Jak sama nazwa mówi, chodziło integrację i wspólne spotkanie  ludzi, spotykają się na różnych  imprezach, przeglądach, konkursach,  by wspólnie pośpiewać, pobiesiadować i na luzie,  bez rywalizacji spędzić czas. Upłynął on w sympatycznej, miłej atmosferze. Gościnność gospodarzy była nadzwyczajna, suto zastawiony stół i przednia zabawa. Za miłe i ciepłe przyjęcie serdecznie dziękujemy.

 foto:  Maria Skorupa, Agnieszka Siejka

tekst: Maria Skorupa

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii
i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x