Z WIZYTĄ W ANNOPOLU

23.06.2012 roku zespoły śpiewacze z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Zawichoście: „Zawichost” i „Linowiacy”, na zaproszenie Centrum Kultury w Annopolu, gościły na plenerowej imprezie otwartej Wianki 2012. Prócz występu na estradzie reprezentowały naszą gminę w tradycyjnym sobótkowym konkursie wianków. Tegorocznymi autorkami przepięknych kompozycji kwiatowych (wianków) były najmłodsze członkinie zespołu „Linowiacy”: Katarzyna i Karolina Pawłowskie.

tekst:  P.Sus-Lutyńska

foto: Maria Skorupa

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy
z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii
i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć,
jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.