ZAKOŃCZENIE SEZONU ARTYSTYCZNEGO SEKCJI TANECZNEJ I WOKALNEJ MGOK

Część artystyczna towarzysząca II Biegowi Świętojańskiemu „Szczęśliwa siódemka” to jednocześnie zakończenie sezonu artystycznego sekcji tanecznej i wokalnej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Zawichoście.

Sportowo-rekreacyjna czerwcowa sobota to ostatni moment do prezentacji grup przed szerszą publicznością. To czas podziękowań i gratulacji, a także przedwakacyjnych pożegnań. Dyplomy oraz słodycze ufundowane przez MGOK oraz Gminę Zawichost wręczyły panie, które na co dzień prowadzą zajęcia artystyczne – Sylwia Szymańska-Broś oraz Maria Łuszczak (instruktor Lubelskiego Centrum Inicjatyw Tanecznych), a także Ewelina Ura-Kamińska – inspektor ds. promocji, kultury i sportu UMiG w Zawichoście. Prawem tegorocznej serii zapoczątkowanej przez kończącą sezon sekcję plastyczną, wokaliści oraz tancerze z radością poddali się holi-szaleństwu, które na moment zamieniło scenę w tęczową chmurę. Dziękuję wszystkim wymienionym, którzy przygotowali dwugodzinną część artystyczną, a także paniom Edycie Kędziorze oraz Agacie Osice-Kucharskiej za organizacyjne spięcie programu oraz zabawy dla najmłodszych. Dziękuję rodzicom, ekipie technicznej – akustykom i pracownik ZGKiM w Zawichoście oraz pani Małgorzacie Czajkowskiej prowadzącej całość prezentacji.

Patrycja Sus – dyrektor MGOK

Foto: MGOK