ZAPRACOWANY MIKOŁAJ ODWIEDZIŁ ZAWICHOST

„…Jadą, jadą sanie, księżyc złoty świeci.
Hej! Jedzie w nich Mikołaj do wszyściutkich dzieci….”


6 grudnia na długo zostanie zapamiętany przez dzieci, które od rana wyczekiwały wizyty Świętego Mikołaja. Zjawił się on w ich domach 
w towarzystwie Śnieżynek i przywiózł ze sobą worek prezentów. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech zarówno na twarzach najmłodzsych jak i dorosłych. Święty Mikołaj był gorąco witany i zapraszany do wspólnych zabaw, tańca i śpiewu. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia oraz prezenty. Wszystkie dzieci podziękowały za paczki i pożegnały Mikołaja. Następne odwiedziny za rok. Maluchy już nie mogą się ich doczekać.Drogi Mikołaju serdecznie dziękujemy za czas, który poświęciłeś na spotkania z wszystkimi dziećmi, jaka szkoda, że znów trzeba czekać na CIEBIE cały rok…och….!!!

foto: Bożena Nierubiec, Maria Skorupa

tekst: Małgorzata Czajkowska

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r.
o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii
i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x