SZANOWNI PAŃSTWO

Zwracamy się z prośbą o dofinansowanie imprezy plenerowej ŚWIĘTO PLONÓW – ZAWICHOST 2013, która odbędzie się 18 sierpnia 2013 roku na Stadionie Miejskim w Zawichoście.

W/w impreza jest świętem ludowym związanym z obrzędami dziękczynnymi za ukończenie przez rolników żniw i prac polowych. Dokładamy wszelkich starań, by regionalne obchody dożynkowe, podczas których tradycja przenika się z nowoczesnością, spełniły oczekiwania mieszkańców gminy Zawichost oraz stały się okazją do oderwania od codziennych obowiązków.

Środki pozyskane z zewnątrz pozwolą z pewnością na zwiększenie atrakcyjności w/w przedsięwzięcia oraz ułatwią jego organizację.

Jeśli zdecydujecie się Państwo wesprzeć finansowo nasze działania prosimy
o wpłatę przeznaczonej przez Was kwoty na konto Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury
w Zawichoście: BS Sandomierz o/Zawichost 09 9429 0004 2001 0100 1094 0001.

Mile widziane są również przedmioty, gadżety, które moglibyśmy przeznaczyć
na nagrody rzeczowe w zaplanowanych przez nas w programie poszczególnych konkursach, których uczestnikami będą dzieci oraz dorośli.

ORGANIZATORZY

Gmina Zawichost

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Zawichoście

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii
i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.