20 lat WTZ PIOTROWICE W SALI WIDOWISKOWEJ MGOK


18. listopada 2016 roku w naszym ośrodku kultury odbyło się spotkanie okolicznościowe zorganizowane z okazji 20-lecia istnienia Warsztatu Terapii Zajęciowej w Piotrowicach. Program artystyczny przygotowany przez pracowników tej instytucji, w którym wystąpili podopieczni warsztatu rozweselił wszystkich gości zgromadzanych w sali widowiskowej MGOK. Nie zabrakło również wystawy fotografii wspomnieniowej – związanej z działalnością warsztatu, kolorowego kramu z przepięknymi wytworami rękodzielniczymi uczestników WTZ, pysznych tortów, a także dyskotekowej zabawy.
Mięliśmy przyjemność wesprzeć to wyjątkowe wydarzenie udostępniając pomieszczenia naszej placówki oraz zaplecze sprzętowe – nagłośnienie i oświetlenie. Gwarne próby do przedstawienia opartego na znanym wierszu „Rzepka” Juliana Tuwima występujący szlifowali już kilka tygodni przez premierą przy wsparciu technicznym akustyka MGOK – Pawła Lisa.
Wszystkim pracownikom i twórcom WTZ, a także uczestnikom – podopiecznym tej placówki składamy serdeczne gratulacje z okazji pięknego jubileuszu i życzymy kolejnych lat owocnej i satysfakcjonującej pracy.

tekst – MGOK
foto – B. Nierubiec

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r.
o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x