A JEDNAK ZAGRALI :-)

Jedną z propozycji feryjnych Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Zawichoście był wyjazd na warsztaty muzyczne, które odbyły się w Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu II st. im. Miry Kubasińskiej.

Udział w nich zaproponowaliśmy zespołowi „ALENIEZAGRA”, którego skład tworzą: Alicja i Anna  Śmielak, Katarzyna Stępień, Aleksandra Libor, Igor Kwieciński oraz Jakub Nowak. Grupa ta na co dzień uczestniczy w zajęciach artystycznych proponowanych przez nasz ośrodek, a podczas różnorakich imprez lokalnych daje wspaniałe koncerty, dzięki którym zyskuje sobie coraz to większą rzeszę fanów.

Wyjazd na warsztaty wzbogacił ich dotychczasową wiedzę oraz umiejętności muzyczne oraz pozwolił na ich konfrontację z rówieśnikami, nad którą czuwali cenieni muzycy jazzowi i sesyjni: Tomasz Kopyciński, Łukasz Rakalski, Karol Serek, Karol Krąż, Michał Kołodziejski, Łukasz Malinowski, Dariusz Jurkowski i Marcin Maziarz.

Spotkanie podzielone było na dwa etapy. Pierwszy to praca w małych grupach – każdy ze swoim instrumentem, drugi natomiast to pełne wrażeń i emocji wspólne muzykowanie, zakończone podsumowaniem, wspomnieniami i nadzieją na kolejne ciekawe wyjazdy.

Inicjatorem i opiekunem wyjazdu oraz prowadzącym grupę „ALENIEZAGRA” jest instruktor muzyki – Dariusz Wójcik.

opracowała na podstawie tekstu D. Wójcika – P. Sus-Lutyńska
foto – Dariusz Wójcik

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r.
o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów,
zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x