ALENIEZAGRA W COLLEGIUM GOSTOMIANUM

Parnas Szkolny organizowany przez I LO w Sandomierzu był okazją do zaprezentowania twórczości przez młodych artystów. Wśród nich nie zabrakło też młodzieży z Zawichostu. Występ zespołu ALENIEZAGRA wzbudził ogromny podziw oraz żywiołowy aplauz publiczności.

Zespół powstał 11 grudnia 2012 roku w MGOK Zawichoście. W jego skład wchodzą wokalistka- Alicja Śmielak, gitarzyści- Aleksandra Libor, Katarzyna Stępień, Igor Kwieciński, basistka- Anna Śmielak oraz perkusista- Jakub Nowak. Opiekunem zespołu jest instruktor Dariusz Wójcik.

Gratulujemy kolejnego udanego występu!

tekst i foto:  Małgorzata Czajkowska

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii
i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x