ANDRZEJKI DLA NAJMŁODSZYCH

Co roku Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury podtrzymuje tradycje związane z ANDRZEJKAMI. Tym razem tematem zabaw było ŚWIATŁO. Na naszym spotkaniu nie zabrakło uśmiechniętych dzieci 🙂 Aktywnie uczestniczyły one w zabawach prowadzonych przez Wróżkę Gosię – między innymi losowaniu wróżb z „MAGICZNEGO KOTŁA”, zabawie z krzesełkami, „wyścig butów” i wielu innych. Dzieci mogły również wykazać się manualnie podczas robienia własnych ozdobnych czapek z papieru, bibułek, wstążek i innych błyskotek 🙂 Na koniec spotkania odbyła się zabawa taneczna z udziałem dzieci, ich opiekunów, wróżki Gosi oraz Bożenki 🙂

 

tekst: Paweł Lis
foto: Bożena Nierubiec

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r.
o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x