ANDRZEJKI I KATARZYNKI 2019

Tańce i zabawa, andrzejkowe wróżby, pokaz mody, pokaz akrobatyki, słodki poczęstunek – to zaledwie część z atrakcji tegorocznych „ Andrzejek i Katarzynek” zorganizowanych przez MGOK z Zawichoście.

30 listopada 2019 roku mieliśmy przyjemność gościć ponad 100 młodych mieszkańców naszej gminy wraz z rodzicami i opiekunami.

Wydarzenie rozpoczęło się od przypomnienia o tradycji wróżb andrzejkowych, następnie wróżka Małgorzata porwała wszystkich do wspólnej zabawy, nie zabrakło tradycyjnych wróżb andrzejkowych, w trakcie których dzieci dowiedziały się kim zostaną w przyszłości, jak spędzą wakacje, poznały imiona swoich sympatii, a także jakie są ich mocne i słabe strony. Przyszłość przepowiedziała im również wróżba lania wosku przez klucz oraz koło przepowiedni.

Wieczór uświetnił pokaz mody oraz występ grupy akrobatycznej AMINO.

Na zakończenie na wszystkich czekał słodki poczęstunek.

Dziękujemy Wam za wspólną zabawę!

Tekst: Edyta Kędziora

Foto: Agata Osika-Kucharska 

ZAWARTOŚĆ STRONY ORAZ WSZYSTKIE FOTOGRAFIE SĄ AUTORSTWA MGOK W ZAWICHOŚCIE, ZGODNIE Z PRZEPISAMI USTAWY Z DNIA 
4 LUTEGO 1994 R.
O PRAWACH AUTORSKICH ORAZ PRAWACH POKREWNYCH WSZELKIE PRAWA DO FOTOGRAFII I MATERIAŁÓW NA STRONIE SĄ WŁASNOŚCIĄ AUTORA. KOPIOWANIE, POWIELANIE I ROZPOWSZECHNIANIE TEKSTÓW, ZDJĘĆ, JEST ZABRONIONE I WYMAGA ZGODY NA PIŚMIE
.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x