ANDRZEJKOWE SZALEŃSTWO DLA NAJMŁODSZYCH

26. listopada w Wigilię Andrzeja, zgodnie ze staropolskim obyczajem sięgającym połowy XVI wieku, odbyły się w Miejsko- Gminnym Ośrodku Kultury w Zawichoście Andrzejki. Na zabawę przybyła wróżka Małgorzata, która poprowadziła ten magiczny wieczór. Każdy poznał wróżbę dotyczącą swojej przyszłości i wziął udział w atrakcjach wieczoru jakimi były konkursy, zabawy plastyczne oraz szalone tańce. Dodatkowo na uczestników Andrzejek czekał słodki poczęstunek. Zabawa była udana. Szkoda, że ten czas tak szybko minął…

tekst – M. Czajkowska
foto – B. Kędziora

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r.
o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x