BARTAS SZYMONIAK – beatbox & acoustic rock

Wokalista a zarazem beatboxer, jeden z prekursorów tej sztuki w naszym kraju. Nakładem S.P. Records ukazał się jego debiutancki album zatytułowany „Miliony oszukanych dziewcząt i chłopców”. Koncerty Bartasa, to wyjątkowe, niespotykane dotąd na polskiej scenie połączenie wokali, beatboxu i akustycznego rocka w wykonaniu duetu który tworzy z gitarzystą i wokalistą – Michałem Parzymięso. Tę fuzję, Artysta określa po prostu jako beatrock. Większość materiału na debiutancką płytę została zarejestrowana we wnętrzach świątyni. To 10 utworów celnie opisujących dzisiejszą rzeczywistość. W nagraniach po za zespołem – Patrykiem Walczakiem, Jackiem Długoszem oraz braćmi Łukaszem i Kamilem Rylskimi wzięli udział min. Andrzej Izdebski,Tomasz Rożek, Sławek Pietrzak, Skubas, Sławek Uniatowski, gościnnie zaśpiewała również Georgina Tarasiuk. Płyta znalazła się w zestawieniu najlepszych albumów 2015 roku portali All About Music i Imperioz.pl. Pod koniec maja 2015 r. singiel „Nagi”, trafił na listę przebojów Programu 3 Polskiego Radia.

Bartas, doświadczenie sceniczne zbierał jako wokalista legendarnego – Sztywnego Pala Azji (2007 – 2015). Jest także laureatem popularnego „Idola”

https://web.facebook.com/bartas.szymoniak/?fref=ts

http://www.swiatsiekreci.tvp.pl/21590495/bartas-szymoniak-pelne-wykonanie

https://business.facebook.com/bartas.szymoniak/videos/1656151461302057/?video_source=pages_finch_main_video&theater

ZAPRASZAMY

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x