Bezpieczny powrót do szkoły

08 września  w naszym mieście odbył się festyn „Zakończenie wakacji-bezpieczny powrót do szkoły” w ramach akcji „Motokropla”. Nas również tam nie zabrakło! Występy  Martyny Bartos i Zairy Otigianu, które reprezentują sekcję wokalną MGOK oficjalnie otworzyły imprezę.

Ogromnym zainteresowaniem cieszył się punkt animacyjny naszego Domu Kultury, w którym dzieci grały w wielkoformatowe planszówki:”Chińczyk”,  „Łowcy skarbów”, „Skaczące stópki”, „TWISTER”.

Minione sobotnie południe było pełne atrakcji i pozytywnej energii, dlatego niezmiernie się cieszymy, że mogliśmy  w nim uczestniczyć.

 

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x