Beztrosko było, ale się skończyło!


Tegoroczna FERIADA zapadnie w naszej pamięci, jako cudowne dwa tygodnie, w trakcie których dzieci i młodzież z terenu całej gminy aktywnie i twórczo spędzały zimowe popołudnia. Ogromnym zainteresowaniem wśród najmłodszych uczestników zajęć cieszyły się warsztaty plastyczno-techniczne: „Domowe zoo-mój przyjaciel kot i pies” (technika orgiami); „Ocean w słoiku”; „Świat pełen dźwięków- jak samemu stworzyć instrument”, a także „Fizyka dźwięku-poznaj świat” oraz „Spódniczki TUTU”.


Równie duży entuzjazm wzbudziły zajęcia muzyczno-ruchowe: „Feryjne tańce z zespołami LOVE DANCE i NADZIEJA”, zumba, konkurs „Jak to melodia” oraz karaoke.


Największą frekwencję miały spektakle teatralne: „Zima u Kubusia” oraz „Piękna i Bestia” w wykonaniu aktorów Studia Teatralnego KRAK-ART.
Oprócz zajęć artystycznych dzieci brały udział w warsztatach prawidłowej wymowy „Łamisłówka- popraw swoją dykcję” oraz edukacyjnym spotkaniu w Zawichojskim Lamusie Kultury Dawnej, którego celem było popularyzowanie wiedzy o tradycjach naszego regionu wśród najmłodszych.

 

Foto i tekst: Karolina Tomaszewska

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

 

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x