Boski Dzień Dziecka

1 czerwca 2017 r.  sala widowiskowa MGOK zamieniła się na na kilka chwil w starożytny Olimp. To właśnie  herosi, bogowie oraz greckie mity były  tematem przewodnim animacji pt.”Herkules” przygotowanych przez Agencję Artystyczną RoMa specjalnie dla przedszkolaków z naszej gminy.

Dzieci z Przedszkola Samorządowego w ZSiP w Zawichoście, Przedszkola w ZSiP w Czyżowie Szlacheckim oraz Samorządowego Przedszkola w Linowie doskonale bawiły się w „boskim” towarzystwie animatorek. Chętnie brały udział w wielu zabawnych konkurencjach oraz aktywnie uczestniczyły we wszystkich zabawach. Do swoich przedszkoli dzieci wróciły niezwykle zadowolone i uśmiechnięte.

Organizatorem wydarzenia był Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Zawichoście.

 

Tekst i Foto: MGOK

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x