Coraz bliżej… płyta!

Drugi miesiąc realizacji projektu „CICHA MIEJSCOWOŚĆ-GŁOŚNE GRANIE!” dobiega końca, ale nasza drużyna nie zwalnia! W marcu młodzież spotkała się ze specjalistą w dziedzinie informatyki – Wojciechem Próchnickim, który udzielił im kilku cennych rad niezbędnych do tworzenia strony internetowej zespołu „Konsystorz”.

Uczestnicy projektu spotkali się także z wychowankami Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Zawichoście. Chłopcy biorą udział w konkursach na projekt grafiki okładki debiutanckiej płyty zespołu, a także tekst utworu, który również znajdzie się na krążku. Po spotkaniu z koordynatorem projektu Pawłem Lisem, chłopcy pokazali próbkę swojego talentu muzycznego. Jeżeli ich propozycje konkursowe mają tak wysoki poziom, jak umiejętności instrumentalne i raperskie to komisja oceniająca projekty i teksty będzie miała twardy orzech do zgryzienia!

Termin nadsyłania prac mija 31 marca 2017 roku, a oficjalne rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 13 kwietnia 2017 roku.

Projekt realizowany jest w ramach programu Równać Szanse 2016- współfinasowanego ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x