„Człowiek z pasją” – reżyser i aktorzy Zawichojskiego Teatru Miejskiego

Zamiast kulturalnego piątku – kulturalna środa i kolejne spotkanie z cyklu „Człowiek z pasją” , które odbyło się w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Zawichoście w dniu 24 kwietnia 2024 r.

Nieformalnie, hasło wydarzenia wybrzmieć właściwie powinno w liczbie mnogiej, ponieważ w środowy wieczór mieliśmy ogromną przyjemność gościć grupę pasjonatów, których doskonale Państwo znacie.

Byli to ludzie z miłością do teatru, w tym przypadku Zawichojskiego Teatru Miejskiego, dzięki któremu od roku 2021, dość systematycznie, otrzymujecie dawkę dobrej kultury w postaci scenicznych widowisk, w które wkładają mnóstwo pracy i serca.

Na spotkaniu poruszono wiele kwestii teatralnego kunsztu. Rozmawialiśmy m.in. o tym jak aktorzy czują się z tym co robią, czy mają tremę, co jest dla nich najtrudniejsze, czego się nauczyli i skąd w nich tyle dystansu do samych siebie, którego tak bardzo brak nam czasem w codzienności?

ZAWARTOŚĆ STRONY ORAZ WSZYSTKIE FOTOGRAFIE SĄ AUTORSTWA MGOK W ZAWICHOŚCIE, ZGODNIE Z PRZEPISAMI USTAWY Z DNIA 4 LUTEGO 1994 R. O PRAWACH AUTORSKICH ORAZ PRAWACH POKREWNYCH WSZELKIE PRAWA DO FOTOGRAFII I MATERIAŁÓW NA STRONIE SĄ WŁASNOŚCIĄ AUTORA. KOPIOWANIE, POWIELANIE I ROZPOWSZECHNIANIE TEKSTÓW, ZDJĘĆ, JEST ZABRONIONE I WYMAGA ZGODY NA PIŚMIE.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x