Dzień Babci i Dziadka!!!

A tak świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka w naszym ośrodku kultury. Spontaniczny pomysł, zmiana formy tradycyjnych wtorkowych zajęć artystycznych na otwartą – z udziałem kalendarzowych bohaterów „dziś” i „jutra”, czyli najukochańszych Babć i Dziadków i wszyscy spędziliśmy urocze popołudnie. Taneczne warsztaty integracyjne  – międzypokoleniowe, gościnnie poprowadził Tomasz Noga. Zabawy plastyczne – okazjonalne laurki, które wnuczkowie wykonali z pomocą dziadków i dla dziadków zaplanowała i poprowadziła Agata Osika – Kucharska. Spotkanie zakończyliśmy słodkim poczęstunkiem. Dziękujemy Wam za piękne dziś. Życzymy  jeszcze raz wszystkim Babciom i Dziadkom niegasnącego uśmiechu i dobrego wieczoru.

 I jeśli Wam się podobało, zapraszamy za rok.

Tekst: Patrycja Sus-Lutyńska

Foto: Agata Osika-Kucharska

ZAWARTOŚĆ STRONY ORAZ WSZYSTKIE FOTOGRAFIE SĄ AUTORSTWA MGOK W ZAWICHOŚCIE, ZGODNIE Z PRZEPISAMI USTAWY Z DNIA 
4 LUTEGO 1994 R.
O PRAWACH AUTORSKICH ORAZ PRAWACH POKREWNYCH WSZELKIE PRAWA DO FOTOGRAFII I MATERIAŁÓW NA STRONIE SĄ WŁASNOŚCIĄ AUTORA. KOPIOWANIE, POWIELANIE I ROZPOWSZECHNIANIE TEKSTÓW, ZDJĘĆ, JEST ZABRONIONE I WYMAGA ZGODY NA PIŚMIE
.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x