DZIEN DZIECKA 2016

DSC_0305 - Kopia

Dzień Dziecka 2016 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, dzięki uprzejmości dyrektor Anny Strugalskiej, zorganizował na boisku szkolnym przy Zespole Szkoły i Przedszkola w Zawichoście. Życzenia wszystkim dzieciom złożył Burmistrz Miasta i Gminy Zawichost – Andrzej Wzorek. Imprezę poprowadziła Małgorzata Czajkowska.
Popularnością cieszyły się bezpłatne atrakcje ufundowane prze MGOK w Zawichoście: suchy basen z kolorowymi kulkami, dmuchana zjeżdżalnia, malowanie włosów sprayami oraz lody dla wszystkich! Kolejki po watę cukrową i popcorn nie miały końca.
Ponadto dzieci i młodzież uczęszczający na zajęcia organizowane przez naszą placówkę zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, taneczne i muzyczne, za co otrzymały upominki oraz gorące brawa publiczności.
Odbyła się również prezentacja pierwszej pomocy przedmedycznej Harcerskiego Centrum Pomocy Przedmedycznej z Ostrowca Świętokrzyskiego. Naszym partnerem było Koło Wędkarskie Nr 21 w Zawichoście, które również zadbało o atrakcje dla najmłodszych.
Gorąco dziękujemy osobom, które pomogły nam w zorganizowaniu spotkania: Pani Dyrektor ZSiP w Zawichoście Annie Strugalskiej oraz Kierownikowi – Zbigniewowi Jabłońskiemu oraz pracownikom ZGKiM w Zawichoście .
Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy mile spędzili z nami czas i dobrze się bawili. Dziękujemy za tak liczne przybycie.

DSC_0274

DSC_0331 - Kopia

DSC_0323 - Kopia

DSC_0304

DSC_0258

DSC_0327

                                                                                                                                                 tekst i foto: Małgorzata Czajkowska

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

 

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x