DZIEŃ KOBIET 2021

DROGIE PANIE,

trochę dziś zimno i trochę słonecznie, ale mimo to, poniedziałek jest wyjątkowy. Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet życzymy wszystkiego co najlepsze, uśmiechu, radości i optymizmu. Spełnienia najpiękniejszych i największych marzeń, odwagi w codziennych działaniach i realizacji zamierzonych planów, a wokół mnóstwo ciepła i życzliwości. Do życzeń dołączamy niespodziankę, która czeka na Was przy zaczarowanej dziś studni na zawichojskim Rynku Dużym. Zajrzyjcie tam choć na chwilę, by obejrzeć reprodukcje prac znanego artysty Alfonsa Muchy przedstawiające kobiety – alegorie czterech pór roku. Zgodnie z tradycją – odbierzcie wiosenne kwiaty, które pozostawione w pięknych czerwonych flakonach czekają właśnie na Was! Życzymy pięknego i dobrego dnia.

Foto: Agata Osika-Kucharska

ZAWARTOŚĆ STRONY ORAZ WSZYSTKIE FOTOGRAFIE SĄ AUTORSTWA MGOK W ZAWICHOŚCIE, ZGODNIE Z PRZEPISAMI USTAWY Z DNIA 
4 LUTEGO 1994 R.
O PRAWACH AUTORSKICH ORAZ PRAWACH POKREWNYCH WSZELKIE PRAWA DO FOTOGRAFII I MATERIAŁÓW NA STRONIE SĄ WŁASNOŚCIĄ AUTORA. KOPIOWANIE, POWIELANIE I ROZPOWSZECHNIANIE TEKSTÓW, ZDJĘĆ, JEST ZABRONIONE I WYMAGA ZGODY NA PIŚMIE
.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x