Ewa Skubida – I miejsce w ogólnopolskim turnieju karate

Dnia 31.V.15 r. odbył się w Sandomierzu Ogólnopolski Turniej Karate o Puchar Burmistrza Sandomierza. Organizatorem był Sandomierski Klub Karate Kyokushin, który działa na terenie Powiatu Sandomierskiego od ponad 25 lat. Trenerem i założycielem jest sensei Andrzej Orłowski, kilkukrotny mistrz Polski odnoszący liczne sukcesy w zawodach w kraju i zagranicą.
W naszej placówce zajęcia trwają od listopada 2014 roku . Dla Ewy Skubidy z Wyspy był to pierwszy występ na imprezie tej rangi. Rywalizowała o tytuł najlepszej w konkurencji kata, w kategorii wiekowej do lat 7. Swoim występem nie pozostawiła cienia wątpliwości, że jest najlepsza! Tego samego zdania byli sędziowie, dzięki czemu stanęła na najwyższym stopniu podium, zajmując I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Karate o Puchar Burmistrza Sandomierza. Gratulujemy trenerom, rodzicom, a przede wszystkim samej mistrzyni i życzymy kolejnych sukcesów!

tekst – Małgorzata Czajkowska

foto: Małgorzata Czajkowska

 

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r.
o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów,
zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x