feriada 2015

Jak co roku w ramach ferii zimowych, w dniach 17-28 lutego, zostały zorganizowane zajęcia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Zawichoście. Uczestnikami byli zarówno tutejsi mieszkańcy, jak i goście wypoczywający w gminie Zawichost. Dla przybyłych codziennie przygotowane były różnorodne gry i zabawy integracyjne oraz edukacyjne. Zorganizowano zajęcia plastyczne, taneczne, sportowo- rekreacyjne, kulinarne, przedstawienia teatralne i projekcje bajek. Dzięki nim dzieci mogły rozwijać swoje umiejętności, a także poszerzać swoja wiedzę. Zajęcia mobilizowały do twórczego myślenia oraz rozwijały wyobraźnię. Dzięki różnorodnym formom zajęć ferie minęły dzieciom nie tylko wesoło, ale także, co ważne, aktywnie.

tekst  – Małgorzata Czajkowska

foto: Małgorzata Czajkowska

 

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r.
o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów,
zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x