FERIADA 2016

Tradycyjnie w czasie ferii zimowych, w dniach 17-30 stycznia, zostały zorganizowane zajęcia feryjne w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Zawichoście. Wszystkie odbyły się zgodnie z zaplanowanym harmonogramem. Uczestniczyli w nich tutejsi mieszkańcy, ale również goście wypoczywający w gminie Zawichost. Statystycznie w zajęciach uczestniczyło 422 osoby. Dla przybyłych codziennie przygotowane były różnorodne gry i zabawy integracyjne oraz edukacyjne. Zorganizowano zajęcia artystyczne, graficzne, taneczne, sportowo- rekreacyjne, kulinarne oraz spektakle teatralne. Dzięki różnorodnym formom zajęć ferie minęły dzieciom nie tylko wesoło, ale także, co ważne, aktywnie bowiem każdy mógł rozwijać swoje umiejętności, poszerzać swoją wiedzę oraz rozwijać wyobraźnię.

tekst – M. Czajkowska
foto: archiwum MGOK

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r.
o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów,
zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x