FERIADA 2017


Kochani, serdecznie zapraszamy Was na FERIADĘ 2017. W tegorocznej ofercie warsztaty artystyczne, gry, konkursy i zabawy, a także spektakle teatralne. Dodatkowo LOTERIA FERYJNA. Kto zostanie jej zwycięzcą? – na to pytanie odpowiemy już 11.02.2017 w sobotę. Pamiętajcie jednak, że aby wziąć udział w losowaniu musicie zbierać okazjonalne pieczątki wbijane na karty feryjne przez instruktorów MGOK bezpośrednio po każdej zabawie/warsztatach/spektaklach itp. (umieszczone na odwrocie ulotek z programem FERIADY 2017. Informujemy dodatkowo, że w okresie ferii odbywają się tylko zajęcia z oferty FERIADY 2017.

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x