FERIADA 2021

FeeeeeeeeeeeRYJNIeeeee mimo wszystko!!!

Uwaga feriowicze! O tej porze w zawichojskim MGOK-u było zawsze gwarno i wesoło. Przygotowywaliśmy dla Was zabawy, spektakle, warsztaty byście popołudniową porą mogli spędzić z nami zimowe feryjne dzionki. Bywało, że przy stole brakowało miejsca, a zajęcia manualne kojarzyły się z manufakturą, którą czasami trudno nam było okiełznać. Specjalnie dla Was trochę foto-wspomnień z kilku ostatnich lat ( więcej foto na fb). Ale, ale … sentymentalne powroty są tylko okazją do zapowiedzi tego, co zaproponujemy Wam w niecodziennej – trwającej już blisko rok covidowej rzeczywistości. Śledźcie koniecznie nasz fb, codziennie wieczorem – specjalnie dla Was wrzucać będziemy kolejne zadania. Śledźcie je, rozwiązujcie, bawcie się, uczcie i wygrywajcie nagrody!!! Pierwsze z nich już dziś wieczorem. Do 17.00.

ZAWARTOŚĆ STRONY ORAZ WSZYSTKIE FOTOGRAFIE SĄ AUTORSTWA MGOK W ZAWICHOŚCIE, ZGODNIE Z PRZEPISAMI USTAWY Z DNIA 
4 LUTEGO 1994 R.
O PRAWACH AUTORSKICH ORAZ PRAWACH POKREWNYCH WSZELKIE PRAWA DO FOTOGRAFII I MATERIAŁÓW NA STRONIE SĄ WŁASNOŚCIĄ AUTORA. KOPIOWANIE, POWIELANIE I ROZPOWSZECHNIANIE TEKSTÓW, ZDJĘĆ, JEST ZABRONIONE I WYMAGA ZGODY NA PIŚMIE
.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x