Ferie, ferie i po feriach

To były cudowne, kreatywne i radosne dwa tygodnie. Nasi podopieczni nauczyli się robić piękne pompony z włóczki, szlifowali swoje umiejętności taneczne, samodzielnie stworzyli stylowe lustra oraz urokliwe, zimowe śnieżynki.  Niezwykle udany był również wyjazd do kina TDK w Tarnobrzegu na film „Cudowny chłopak”.   Dużą frekwencją i zadowoleniem publiczności cieszyły się spektakle teatralne „Warkocz Królewny Wisełki” oraz „Królowa Śniegu” w wykonaniu aktorów Krakowskiego Teatru KRAK-ART.

W czasie tegorocznej FERIADY nie zabrakło także „rywalizacji” –  dzieci pokazały, jak dobrze znają  codzienność naszego Domu Kultury  w planszowej CoolTUG®ZE.  Nasi najmłodsi  sympatycy brali udział w animacyjnym mixie „Trzy kolory – trzy zabawy”, w czasie którego uczestniczyli w zabawach ruchowych i muzycznych oraz robili tęczowe dekoracje.

Doskonałą zabawą okazała się „Muzykolandia”, która przybliżyła dzieciom tajemnice dźwięków. Nasz feryjny maraton uwieńczyły rozgrywki ponadczasowej gry „Państwa/Miasta” oraz losowanie szczęśliwca, który w czasie FERIADY zebrał 9 pieczątek za udział w naszych warsztatach i wygrał drobny upominek. W tym roku szczęście dopisało Zuzi Pietrzykowskiej.

 

Wesoły pomponik-warsztaty przyjemne i pożyteczne

Feryjne warsztaty taneczne

Wyjazd do kina TDK na film „Cudowny chłopak”

Spektakl teatralny

Lustereczko powiedz przecie – kto jest najpiękniejszy w świecie?-warsztaty artystyczne

Magia natury-tajemnice śnieżynek

Trzy kolory-trzy zabawy- animacyjny mix dla najmłodszych

CoolTUGRA

Muzykolandia

 

Tekst: Karolina Tomaszewska

Foto: Patrycja Sus-Lutyńska, Bożena Nierubiec,

Paweł Lis, Karolina Tomaszewska

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x