GRAFIK ZAJĘĆ MGOK – SEZON 2016/2017

Witajcie, wyklarował się wreszcie oficjalnie plan zajęć w MGOK na sezon 2016/2017. Poszczególne sekcje działają już od początku października, ale wciąż zapraszamy chętnych, którzy chcą się czegoś nauczyć i miło spędzić czas. Spóźnialskich prosimy od teraz o bezpośredni kontakt z poszczególnymi instruktorami. Najłatwiej zastać ich tuz przed wymienionymi w grafiku zajęciami. A tym, którzy już w spotkaniach uczestniczą przypominamy o opłatach członkowskich za miesiąc październik 2016. Terminowe wpłaty ułatwią nam pracę … Z góry dziękujemy.
grafik

PRACOWNICY MGOK

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x