I po wakacjach…

Wyjazd do kina „Etiuda” w Ostrowcu Świętokrzyskim na film „Krzysiu, gdzie jesteś?” oraz wizyta w McDonald’s był ostatnim punktem tegorocznych wakacji z MGOK.

W ciągu miesiąca nasi podopieczni brali udział w animacyjnych grach wielkoformatowych: „Chińczyk XXL”, „Łowcy skarbów”, „Skaczące stópki”, „Twister”, grupowych warsztatach plastycznych –„Wodowskaz”, a także uczestniczyli w wyjazdach do „Kina za Rogiem”, gdzie oglądali bajkę „Ale cyrk” oraz film „BFG: Bardzo Fajny Gigant”.

W czasie tego lata nasze zajęcia wykroczyły poza mury Domu Kultury i dzięki wsparciu oraz zaangażowaniu sołtysa Czyżowa Szlacheckiego- pani Małgorzaty Mianowanej mogliśmy spędzić jedno sierpniowe popołudnie na dobrej zabawie z najmłodszymi mieszkańcami tej miejscowości.

Wszystkim uczestnikom letnich zajęć dziękujemy za obecność,
zaangażowanie i wspólnie spędzony czas.

 

Tekst: Karolina Tomaszewska

Foto: Anna Śmielak

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x