I to by było na tyle

Sezon artystyczny 2018/2019 był bardzo intensywny. Nasi podopieczni ciężko ćwiczyli na zajęciach tanecznych, wytrwale szkolili swoje zdolności plastyczne i wokalne. Przemierzyli wiele kilometrów w drodze na seanse kinowe. Po dziewięciu miesiącach systematycznej pracy, doskonalenia warsztatu, ale też dobrej zabawy, śmiechu i cudownych wspomnień nadszedł czas odpoczynku. Spotkaniem przy grillu pożegnaliśmy się z reprezentacją naszych sekcji i kół zainteresowań wierząc, że wrócą do nas już w październiku z podwojoną energią, motywacją i zaangażowaniem do pracy artystycznej.

Tekst:Karolina Tomaszewska

Foto:Agata Osika-Kucharska

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r.
o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x