Kawiarenka owsianka

To zeszłoroczny pomysł, który całkiem fajnie się sprawdził. Kawiarenka z pysznymi słodkościami nie pozwala na to, by tak po prostu ją ominąć. Twórcami ciast i ciasteczek są uczniowie placówek edukacyjnych gminy Zawichost oraz ich rodzice, a także pracownicy i współpracownicy MGOK. Prym wiodą tu jednak ZSO i SP Zawichost, a akcją dowodzi już po raz kolejny niezastąpiona Pani Ela Jabłońska, która przy wsparciu młodzieży i pomagających jej nauczycieli doskonale radzi sobie z zadaniem menagera OWSIANKI. Wszystkich, którzy mają ochotę i potrafią upiec coś pysznego zapraszamy do zasilenia asortymentu kawiarenki. Na datki z niej czekają potrzebujący, a na słodkości wszyscy Ci, którzy spędzają z nami kilka dobrych godzin podczas tego wyjątkowego niedzielnego popołudnia. Oczywiście proponujemy również gorącą kawę i herbatę.

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x