Kolejni goście w sali wystawowej MGOK

21. listopada 2018 roku odwiedziła nas kolejna grupa uczniów chcących zwiedzić wystawę „Kadry miasta” zrealizowaną w ramach projektu „100 zdjęć na 100 lat – w hołdzie miastu Zawichost”. Miło nam, że wciąż cieszy się ona powodzeniem i wywołuje mnóstwo pozytywnych emocji niezależnie od wieku zwiedzających. Dziękujemy za wspólny czas uczniom klasy ósmej z Zespołu Szkoły i Przedszkola w Zawichoście. Nadal zapraszamy wszystkich chętnych. Przypominamy również, iż fotografie będą zdobić nasze ściany do końca grudnia bieżącego roku. Pozdrawiamy😀

 

Tekst i foto: MGOK

 

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x