Koncert „Paula&Tomek”

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, 8 marca 2024 r., w Strażnicy OSP w Zawichoście miało miejsce muzyczne spotkanie w wykonaniu duetu „Paula&Tomek”. Po raz ostatni, z pełnowymiarowym koncertowym programem, para wystąpiła na deskach zawichojskiej sceny w roku 2018.

Wszystkich zgromadzonych przywitała Patrycja Sus Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Zawichoście. Następnie głos zabrała Katarzyna Kondziołka Burmistrz Zawichostu, która złożyła Paniom z okazji Ich święta najserdeczniejsze życzenia. Podczas spotkania gościliśmy również Radnych Rady Miejskiej w Zawichoście: Katarzynę Tenderowicz, Małgorzatę Mianowaną oraz Pawła Bednarskiego.

Za sprawą koncertu, piątkowy dzień był milszy i bardziej uroczysty dla wszystkich Pań, które wyśmienicie się bawiły słuchając standardów polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej w wykonaniu Pauliny Świątek (wokal, prowadzenie) oraz Tomasza Figla (gitara, wokal).

Dziękujemy serdecznie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Organizatorami wydarzenia byli:
Miasto i Gmina Zawichost
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Zawichoście

ZAWARTOŚĆ STRONY ORAZ WSZYSTKIE FOTOGRAFIE SĄ AUTORSTWA MGOK W ZAWICHOŚCIE, ZGODNIE Z PRZEPISAMI USTAWY Z DNIA 4 LUTEGO 1994 R. O PRAWACH AUTORSKICH ORAZ PRAWACH POKREWNYCH WSZELKIE PRAWA DO FOTOGRAFII I MATERIAŁÓW NA STRONIE SĄ WŁASNOŚCIĄ AUTORA. KOPIOWANIE, POWIELANIE I ROZPOWSZECHNIANIE TEKSTÓW, ZDJĘĆ, JEST ZABRONIONE I WYMAGA ZGODY NA PIŚMIE.