KONCERTOWY DZIEŃ KOBIET W ZAWICHOŚCIE

4 marca 2020 r. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet. Przybyłych gości powitała dyrektor MGOK Patrycja Sus-Lutyńska. Gwiazdą wieczoru był urodzony w Palermo na Sycylii, rodowity Włoch – Andrea Latarii. Wokalista od wielu lat koncertuje w całej  Europie, Północnej Afryce oraz Półwyspie Arabskim. W ten deszczowy wieczór Andrea zabrał wszystkich w niezwykłą podróż po słonecznej Italii. Zaśpiewał najpopularniejsze włoskie przeboje muzyki rozrywkowej.  Gorące włoskie rytmy oraz niezwykły temperament artysty  zachęciły do wspólnego śpiewu oraz tańca. Burmistrz Zawichostu – Katarzyna Kondziołka podziękowała wokaliście za występ oraz złożyła wszystkim Paniom z okazji Ich święta najserdeczniejsze życzenia. Przewodniczący Rady Powiatu Sandomierskiego- Tomasz Huk , również przyłączył się do życzeń i przekazał na ręce Pani Burmistrz symboliczną wiązankę.

Na zakończenie wszystkie Panie zostały obdarowane tulipanem. Ten wyjątkowy wieczór zakończył się słodkim poczęstunkiem.

Dziękujemy za miło spędzony czas i życzymy  Wszystkim Kobietom z okazji Ich święta uśmiechu na twarzy przez cały rok, spełnienia marzeń, radości życiowej i aby każdy dzień był dla Was Dniem Kobiet.

Tekst: Edyta Kędziora

Foto: Agata Osika-Kucharska, Marian Sus

ZAWARTOŚĆ STRONY ORAZ WSZYSTKIE FOTOGRAFIE SĄ AUTORSTWA MGOK W ZAWICHOŚCIE, ZGODNIE Z PRZEPISAMI USTAWY Z DNIA 
4 LUTEGO 1994 R.
O PRAWACH AUTORSKICH ORAZ PRAWACH POKREWNYCH WSZELKIE PRAWA DO FOTOGRAFII I MATERIAŁÓW NA STRONIE SĄ WŁASNOŚCIĄ AUTORA. KOPIOWANIE, POWIELANIE I ROZPOWSZECHNIANIE TEKSTÓW, ZDJĘĆ, JEST ZABRONIONE I WYMAGA ZGODY NA PIŚMIE
.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x