MAMY REKORD REKORDÓW WOŚP 2020

Kochani! Króciutko. Zawichost jest wspaniały! Mamy REKORD REKORDÓW. Udało nam się przebić zeszłoroczną – rekordową kwotę o 6 321 złotych i 13 groszy. Uwaga ….. PRZYGOTUJCIE SIĘ …………… komisja licząca zarejestrowała w tym roku 27 912 złotych 39 groszy.

Na podaną sumę złożyła się zbiórka wolontariuszy (a było ich w tym roku 63) – 12 199 złotych 29 groszy, aukcja dała nam – 15 713 złotych 10 groszy.
(w tym kawiarenka OWSIANKA przygotowana przez nauczycieli, uczniów oraz rodziców z terenu Gminy Zawichost, którą dowodzili nauczyciele ZSiP w Zawichoście – 1 949 złotych 45 groszy, stoisko z GROCHÓWKĄ przygotowane przez KGW z Czyżowa Szlacheckiego – 202 złote 82 grosze, stoisko ZABAWECZKI ZA ZŁOTÓWECZKI przygotowane przez wolontariuszki Annę i Agatę Mazur – 887 złotych 83 grosze). 
Warto wspomnieć o rekordach licytacji. Podajemy przedmioty, które osiągnęły najwyższą wartość:

Katarzyna i Jerzy Sobieszkodowie – wylicytowali budzik przekazany przez Sztab Główny WOŚP za 1 000 złotych,

Marta i Piotr Stępniowie – wylicytowali ul warszawski przekazany przez Piotra Śliwińskiego (Radnego Rady Miejskiej Zawichost) oraz jego syna Patryka za 350 złotych,

Katarzyna Kondziołka (Burmistrz Zawichostu) – wylicytowała anioła przekazanego przez Warsztat Terapii Zajęciowej w Piotrowicach za 300 złotych.

Ciekawym punktem dzisiejszego popołudnia była licytacja tortu urodzinowego dla prowadzącej od lat zawichojskie finały WOŚP – Małgorzaty Czajkowskiej. Tort przygotował Beniamin Kosior, a wylicytowała za kwotę 250 złotych Katarzyna Kondziołka (Burmistrz Zawichostu), która wręczyła go laureatce.

Najwięcej zebrali wolontariusze: Karol Mazur – 764 złotych 86 groszy, Aleksandra Chołody – 564 złote 30 groszy, Wiktoria Burkowska526 złotych 45 groszy. Dziękujemy Wszystkim, którzy byli dzisiaj z nami. Więcej info już wkrótce.

ZAWARTOŚĆ STRONY ORAZ WSZYSTKIE FOTOGRAFIE SĄ AUTORSTWA MGOK W ZAWICHOŚCIE, ZGODNIE Z PRZEPISAMI USTAWY Z DNIA 
4 LUTEGO 1994 R.
O PRAWACH AUTORSKICH ORAZ PRAWACH POKREWNYCH WSZELKIE PRAWA DO FOTOGRAFII I MATERIAŁÓW NA STRONIE SĄ WŁASNOŚCIĄ AUTORA. KOPIOWANIE, POWIELANIE I ROZPOWSZECHNIANIE TEKSTÓW, ZDJĘĆ, JEST ZABRONIONE I WYMAGA ZGODY NA PIŚMIE
.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x