MONODRAM „KAZIUK KIRELEJSON” W WYKONANIU JERZEGO KAŁDUSIA

26 lipca 2020 roku, w niezwykle klimatycznej scenerii Parku Etnograficznego „Pod Kogutem” w Dąbiu, w monodramie „Kaziuk Kirelejson” na podstawie „Konopielki” E. Redlińskiego wystąpił Jerzy Kałduś. Aktor pokazał wykrzywiony obraz powojennej polskiej wsi, odciętej od świata i rzeczywistości. Przepełnione humorem teksty, prócz świetnej zabawy, skłaniały widza do refleksji i zadumy o przemijaniu. Licznie zgromadzona publiczność za niezwykłe widowisko nagrodziła artystę gromkimi brawami. Katarzyna Kondziołka – Burmistrz Zawichostu wręczyła aktorowi kosz regionalnych produktów, organizatorzy podziękowali bukietem kwiatów.

Po wspaniałym przedstawieniu każdy z przybyłych gości mógł spróbować smakołyków przygotowanych przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Czyżowie Szlacheckim.

Serdecznie dziękujemy za miło spędzony czas ze sztuką i  zapraszamy na kolejny monodram Jerzego Kałdusia  pt. „Stary” już 23 sierpnia 2020r.

ZAWARTOŚĆ STRONY ORAZ WSZYSTKIE FOTOGRAFIE SĄ AUTORSTWA MGOK W ZAWICHOŚCIE, ZGODNIE Z PRZEPISAMI USTAWY Z DNIA 
4 LUTEGO 1994 R.
O PRAWACH AUTORSKICH ORAZ PRAWACH POKREWNYCH WSZELKIE PRAWA DO FOTOGRAFII I MATERIAŁÓW NA STRONIE SĄ WŁASNOŚCIĄ AUTORA. KOPIOWANIE, POWIELANIE I ROZPOWSZECHNIANIE TEKSTÓW, ZDJĘĆ, JEST ZABRONIONE I WYMAGA ZGODY NA PIŚMIE
.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x