Muzyczna uczta (nie tylko) dla Pań!

    W piątek 3 marca 2017 roku w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Zawichoście odbył się wyjątkowy koncert z okazji Dnia Kobiet. Gwiazdą wieczoru była Anna Przybysz, której akompaniowali Mateusz Wachowiak (akordeon) oraz Jacek Przybysz (gitara).

Dzięki ekspresyjnemu i emocjonalnemu wykonaniu ponadczasowych szlagierów takich jak: „Miłość Ci wszystko wybaczy”, „Kaziu zakochaj się” oraz „Rebeka”, artyści zabrali publiczność  w sentymentalną podróż do lat 30-tych, 40-tych i 50-tych  ubiegłego wieku.

Liryczna scenografia, nietuzinkowe kreacje wokalistki oraz wirtuozyjne aranżacje muzyków spowodowały, że koncert „Sukienki w piosenki” wprawił publiczność w doskonały nastrój.

Po występie, zgromadzone w sali Panie otrzymały od burmistrza Andrzeja Wzorka oraz sekretarza Józefa Paćkowskiego życzenia i symboliczne tulipany. Uwieńczeniem tego miłego i nastrojowego wieczoru był słodki poczęstunek.

          

Foto: Marcel Rosiński

Tekst: MGOK

 

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r.
o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

 

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x