Nadwiślańskie Spotkania Sobótkowe – dwa sukcesy Kasi

21 czerwca w Annopolu odbyły się XI Nadwiślańskie Spotkania Sobótkowe. Jak co roku impreza odbyła się w gronie licznie przybyłych zespołów śpiewaczych, które brały udział w Konkursie Pieśni Sobótkowej oraz Konkursie Wianków Sobótkowych. Z naszego ośrodka kultury udział wzięła obydwa zespoły śpiewacze, tj. „Zawichost” i „Linowianki” oraz solistka Kasia Pawłowska. Nasza młoda solistka zajęła II miejsce w Konkursie Pieśni Sobótkowej. W kategorii wianków sobótkowych natomiast jury przyznało II miejsce Kasi oraz jej siostrze Karolinie Pawłowskiej. Serdecznie gratulujemy naszym młodym reprezentantkom.

tekst  – Tomasz Figiel

foto: Maria Skorupa, Katarzyna Pawłowska

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r.
o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów,
zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x