NARODOWE CZYTANIE 2021

Narodowe Czytanie 2021 w o(GRODZIE) – X edycja wydarzenia pod patronatem Pary Prezydenckiej. Utwór autorstwa Gabrieli Zapolskiej „Moralność Pani Dulskiej” czytali przedstawiciele lokalnych władz samorządowych, dyrektorzy zawichojskich instytucji, sołtysi, uczniowie, redaktorzy portali informacyjnych oraz mieszkańcy. Na wydarzenie zaprosili: Katarzyna Kondziołka – Burmistrz Zawichostu oraz Halina Jakóbczak – Dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Zawichost. Miło nam, że niedawno otwarty o(GRÓD) stał się przestrzenią służącą organizacji wspomnianej inicjatywy kulturalnej. Dla Państwa, wspomnienia z dziś – w obiektywie MGOK.

tekst i foto – MGOK