POEZJON – V MŁODZIEŻOWY TURNIEJ RECYTATORSKI W NOWEJ ODSŁONIE

Zamieszczamy plakat i regulamin – uważnie przeczytajcie, by nie pominąć zmian. Każdy recytator, który zdecyduje się wziąć udział w turnieju dodatkowo otrzymuje wsparcie w postaci dwuetapowych warsztatów teatralno-recytatorskich, w których udział bierze wspólnie z opiekunem artystycznym z placówki delegującej.

Pamiętajcie: 22.04.2022r. – termin złożenia kart uczestnictwa (MGOK), 27.04.2022r. – termin warsztatów teatralno-recytatorskich etap I (termin etapu II zostanie wyznaczony początkiem maja). Na spotkanie I uczestnicy powinni zgłosić się z wstępnie wybranym repertuarem (strażnica OSP). 07.06.2022r. – termin przesłuchań (MGOK). Szczegółowych informacji udzielają organizatorzy (MGOK oraz Fundacja „Dla Pokoleń”) oraz placówki, które mogą delegować uczestników, informacji szukajcie w: Zespole Szkoły i Przedszkola w Czyżowie Szlacheckim, Zespole Szkoły i Przedszkoli w Zawichoście, Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym im. J. Korczaka w Zawichoście, Świetlicy Środowiskowej w Chrapanowie, Świetlicy Środowiskowej w Podszynie, Świetlicy Środowiskowej w Dziurowie. W załączeniu publikujemy karty zgłoszenia dostępne również w w/w instytucjach.

ZAWARTOŚĆ STRONY ORAZ WSZYSTKIE FOTOGRAFIE SĄ AUTORSTWA MGOK W ZAWICHOŚCIE, ZGODNIE Z PRZEPISAMI USTAWY Z DNIA 
4 LUTEGO 1994 R.
O PRAWACH AUTORSKICH ORAZ PRAWACH POKREWNYCH WSZELKIE PRAWA DO FOTOGRAFII I MATERIAŁÓW NA STRONIE SĄ WŁASNOŚCIĄ AUTORA. KOPIOWANIE, POWIELANIE I ROZPOWSZECHNIANIE TEKSTÓW, ZDJĘĆ, JEST ZABRONIONE I WYMAGA ZGODY NA PIŚMIE
.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x