POEZJONIK I POEZJON

Uwaga,

po przerwie spowodowanej pandemią wracamy do kilkuletniej tradycji spotkań z poezją. Terminy realizacji konkursów recytatorskich oraz oddania kart zgłoszeń znajdziecie w regulaminach i plakatach na stronie i fb. MGOK oraz w placówkach szkolnych. Informujemy również, iż w związku z kierowanymi do nas pytaniami dotyczącymi możliwości udziału w POEZJONIE oraz POEZJONIKU podopiecznych świetlic środowiskowych z terenu gminy, z przyjemnością poszerzamy grono uczestników tegorocznej edycji. Opiekunowie świetlic mogą więc zgłosić recytatorów, których przygotują. Pamiętajcie jednak, iż jedna osoba nie może być równocześnie delegowana z dwóch instytucji.

ZAWARTOŚĆ STRONY ORAZ WSZYSTKIE FOTOGRAFIE SĄ AUTORSTWA MGOK W ZAWICHOŚCIE, ZGODNIE Z PRZEPISAMI USTAWY Z DNIA 
4 LUTEGO 1994 R.
O PRAWACH AUTORSKICH ORAZ PRAWACH POKREWNYCH WSZELKIE PRAWA DO FOTOGRAFII I MATERIAŁÓW NA STRONIE SĄ WŁASNOŚCIĄ AUTORA. KOPIOWANIE, POWIELANIE I ROZPOWSZECHNIANIE TEKSTÓW, ZDJĘĆ, JEST ZABRONIONE I WYMAGA ZGODY NA PIŚMIE
.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x