POMAGANIE JEST ODRUCHEM SERCA…

Szukamy pomysłów by pomóc …, a w przypadku dramatu wojny, który dotknął mieszkańców Ukrainy tej pomocy potrzeba naprawdę bardzo wiele. A więc, serdecznie zapraszamy Wszystkich Państwa w kolejną niedzielę do strażnicy OSP w Zawichoście. Na scenie pokażą się aktorzy Zawichojskiego Teatru Miejskiego, którzy niespełna dwa miesiące temu zadebiutowali „Pastorałką …”. Tym razem wspólnie z prowadzącą grupę – Małgorzatą Fronczek przygotowali montaż poetycko-muzyczny pod hasłem „Ukrainie …”. Wierząc, że każdy szczery gest pociąga za sobą wiele dobra – proponujemy, by wydarzenie to stało się kolejną częścią akcji GMINA ZAWICHOST #napomocUkrainie. Między innymi w MGOK, wciąż trwa zbiórka żywności oraz środków higienicznych dla tych, którzy uciekając przed wojną schronili się na terenie naszej gminy. Jeśli odbierając wejściówki na wydarzenie w sekretariacie MGOK, zechcecie dorzucić coś od siebie – będzie miło. Bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt, to pozwoli na rozsądne gromadzenie tego, czego na ten moment potrzebujemy najbardziej. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Katarzyna Kondziołka – Burmistrz Zawichostu. Czekamy na Was dziś do godz. 20.00, a potem od wtorku do piątku w godz. 12.00-20.00. Liczba miejsc ograniczona!

ZAWARTOŚĆ STRONY ORAZ WSZYSTKIE FOTOGRAFIE SĄ AUTORSTWA MGOK W ZAWICHOŚCIE, ZGODNIE Z PRZEPISAMI USTAWY Z DNIA 
4 LUTEGO 1994 R.
O PRAWACH AUTORSKICH ORAZ PRAWACH POKREWNYCH WSZELKIE PRAWA DO FOTOGRAFII I MATERIAŁÓW NA STRONIE SĄ WŁASNOŚCIĄ AUTORA. KOPIOWANIE, POWIELANIE I ROZPOWSZECHNIANIE TEKSTÓW, ZDJĘĆ, JEST ZABRONIONE I WYMAGA ZGODY NA PIŚMIE
.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x