POŻEGNANIE WAKACJI

Wakacje… i po wakacjach, prysnęły niczym bańka mydlana. 31 sierpnia 2013r. na Stadionie Miejskim w Zawichoście odbyła się impreza na pożegnanie wakacji. Warsztaty baniek mydlanych, konkursy, grillowane kiełbaski, a przede wszystkim roześmiane twarze dzieci, sprawiły, iż mimo kapryśnej pogody świetnie się bawiliśmy. Zatem nadszedł nowy rok szkolny. Z tej okazji pragniemy złożyć Wam Drodzy Uczniowie życzenia wytrwałości w dążeniu do osiągania zamierzonych celów oraz pogłębiania swojej wiedzy. Pracujcie nad sobą i doskonalcie się, pamiętając, że „wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami”. Wtedy na pewno osiągniecie sukces, czego szczerze Wam życzymy!

tekst: Małgorzata Czajkowska – Stępień

foto: Bożena Czerkies

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii
i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x