PRACA MIESIĄCA – MARZEC 2018

Drodzy Czytelnicy naszego portalu,

a my znów zaprezentować Wam chcemy kolorowe dzieło, które powstało w miesiącu marcu w przestrzeni pracowni plastycznej MGOK Zawichost. Energetyczne czerwono-pomarańczowe tło z widocznymi pociągnięciami pędzla zdaje się jakby „więzić” elementy wesołej – unoszącej się nad krawędzią ziemi, wycinanki, nie pozwalając im wydostać się ze swojej przestrzeni. 7-letnia autorka, którą jest Faustyna Peryga – mieszkanka Dwikóz połączyła w swojej pracy dwie techniki: malarstwo plakatowe oraz prostą graficzną technikę, jaką jest kalgrafia. Za ich pomocą uzyskała efekt niezwykle optymistycznej, charakterystycznej dla twórczości dziecięcej, scenki rodzajowej. Autorce gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów plastycznych .

 

 

 

Tekst i foto: P. Sus-Lutyńska

 

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

 

 

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x