PROGRAM WOŚP 2016 – LICYTACJE I PREZENTACJE ARTYSTYCZNE

Kochani poniżej zamieszczamy program popołudnia WOŚP 2017, które przepełnione jest licytacjami i występami artystycznymi wszystkich, którzy choć na chwilę chcą pokazać się na scenie w tym wyjątkowym dniu. Jutro odbędą się spotkania wolontariuszy z policjantem w SP i ZSO w Zawichoście oraz SP w Czyżowie Szlacheckim, mamy nadzieję że w trakcie ich uda nam się potwierdzić ostateczny harmonogram pracy wolontariuszy w terenie, by jutro opublikować go na naszej stronie i facebooku. Pamiętajcie spotykamy się 15. stycznia 2017 roku (niedziela), o godz. 15.00 w sali widowiskowej MGOK. Pozdrawiamy

Zawartość strony oraz wszystkie fotografie są autorstwa MGOK w Zawichoście, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich oraz prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, jest zabronione i wymaga zgody na piśmie.

Nasz serwis WWW używa plików cookies tylko w celach funkcjonalnych. Zmieniając ustawienia przeglądarki możesz zablokować ich używanie oraz zapisywanie.
Zamknij
x